Svadby

„Váš svadobný deň sa stane nezabudnuteľnou spomienkou pre Vás a pre Vaše rodiny.“

Zameriavame sa na klientov, ktorí na svadobnom trhu hľadajú niečo výnimočné a jedinečné. Náš osobitý prístup sa odzrkadľuje v každej naplánovanej svadbe. Ku každej svadbe pristupujeme individuálne, vďaka čomu sú naše svadby zmysluplné a skutočne odrážajú osobnosti našich klientov a ich hodnoty.

Oko pre krásu, zmysel pre detail a starostlivosť o svadobných hostí sú našim záväzkom, aby ste si boli istí, že Váš deň „D“ presiahne Vaše očakávania. Od výberu svadobného menu cez kvetinový dizajn, až po originálny program, Váš svadobný deň sa stane nezabudnuteľnou spomienkou pre Vás a pre Vaše rodiny.

Catering

O Vytvorenie dokonalého gastronomického zážitku sa v našom cateringu stará tím mladých a talentovaných kuchárov, ktorý ponúka umenie nadaného tímu, vôňu čerstvých lokálnych surovín s dôrazom na sezónu v spojení využitia najnovších gastronomických trendov a perfektného food stylingu. Aby bol Váš chuťový zážitok ešte intenzívnejší, náš školený personál sa postará o kvalitný servis a o Vaše pohodlie.

Catering Catering

Eventy

„Spolupracujeme so širokou škálou slovenských i zahraničných umelcov.“

Sme si vedomí, že uprostred plánovania a dizajnu eventov sú služby to najdôležitejšie pre každú dokonale naplánovanú udalosť. Okrem bohatého invetáru, dizajnu eventu a cateringu, spolupracujeme so širokou škálou slovenských i zahraničných umelcov. Našim klientom ponúkame priamy booking umelcov bez toho, aby sme museli kontaktovať sprostredkovateľké umelecké agentúry, a tým sa vyhýbame zbytočných nákladom, prirážkam a poplatkom. Naše znalosti v oblasti event managementu umožňujú splniť všetky požiadavky umelcov na ich výkony, v súlade s ich vysokými profesionálnymi štandardami.