fbpx

O nás

 

 

 

 

V našej svadobnej a eventovej agentúre plánujeme, navrhujeme a organizujeme výnimočné spoločenské udalosti na medzinárodnej úrovni. Od malých komorných stretnutí, až po udalosti veľkých rozmerov, sú naše eventy vždy jedinečné, nezabudnuteľné, magické, do posledného detailu naplánované a dokonale prevedené.
Sme hrdí na to, že udalosti našich klientov patria medzi uznávané. Za kľúčové považujeme naše odborné znalosti, ktoré zohrávajú najdôležitejšiu úlohu pri návrhu konceptu eventu, až po jeho realizáciu.

Na celom území Slovenskej republiky fungujeme samostatne, čo znamená, že u nás nájdete všetky potrebné služby pod jednou strechou, vďaka čomu ušetríte svoj čas a finančné prostriedky. Disponujeme bohatou škálou luxusného inventáru, tvoríme vlastné koncepty kvetinového dizajnu, zážitkový catering a pripravujeme si vlastné dezerty.

Naprieč Európou pracujeme s tými najlepšími v našom odvetví a spolu trendy radšej vytvárame , ako ich nasledujeme.

naše výhody

Prečo si vybrať práve nás?

 

 

 

 

Šetríme Váš čas a Vaše peniaze

Zbavíme Vás stresu a preberieme zodpovednosť

Sme spoľahliví a nič nenechávame na náhodu

Ponúkame komplexné riešenie

Vytvoríme pre Vás event na mieru

„Oko pre krásu, zmysel pre detail a starostlivosť o svadobných hostí sú mojím záväzkom, aby ste si boli istí, že Váš deň „D“ presiahne Vaše očakávania a stane sa nezabudnuteľnou spomienkou pre Vás a Vaše rodiny. “