fbpx

Referencie

svadobný pár

Miška & Michal

 

 

 

 

Naša drahá Terezka, čarovná víla, pre ktorú nie je nič nemožné a splní všetky sny. Neexistuje nič, čo by nezvládla a zveriť jej plánovanie našej svadby bol ten najlepší nápad na svete. Dobrota, úprimnosť, zanietenie a nadšenie pre svadby – to je to, prečo je Terezka s jej agentúrou jedinečná. Zažili sme prenádherný rok a okrem dokonalej svadby, ktorú by sme si najradšej zopakovali každý rok, sme našli aj úžasnú priateľku. Ďakujeme za všetko, Terezka. Slová nestačia. Máme Ťa veľmi radi!

svadobný pár

Adriana & Dominik

 

 

 

 

Terezka, chceli by sme sa Vám z celého srdca poďakovať za Vašu prácu a profesionálny prístup. Neviem, či nájdem tie správne slová na to, ako sme Vám vďační, pretože už včera som Vám chcela nahrať hlasovú správu, no rozplakala som sa od dojatia…Od samého začiatku som nikdy nezapochybovala, že sme si vybrali nesprávnu osobu na svadobnú výzdobu a vždy ste mi vedeli splniť každú jednu požiadavku, ktorú sme mali. Pri Vás som zistila, že darmo sa na internete propagujú známe agentúry, keď ich prístup je neprofesionálny, čo sa o Vás nedá povedať. Ďakujeme Vám za všetko! Bolo to úžasné a sme vďační, že ste boli našou súčasťou!

svadobný pár

Lucia & Matúš

 

 

 

 

„Bol to splnený sen. Terezka, úprimne ďakujem zo srdca tebe a tvojmu tímu, že som dostala moju vysnívanú predstavu a ešte kúsok viac. Dokonalá výzdoba. Dobre mierené rady. Pomoc. Ústretovosť. Ľudský prístup. Rovnako ďakujeme za skvelú koordináciu nášho dňa. Škoda len, že sa ten deň nedá zopakovať, prežila by som ho ešte raz.“

svadobný pár

Kika & Denis

 

 

 

 

Terezka je TOP. Ďakujeme jej za najlepšiu organizáciu a koordináciu celej svadby a splnenie každej našej vymyslenej požiadavky, a to si teda užila s našou kompletnou organizáciou toho veľa. Presúvanie svadby na poslednú chvíľu, až tretí termín nám vyšiel. Zabezpečila všetko, absolútne so všetkým, čo sa dá odbremení nevestu. Dodávatelia, výzdoba, catering – všetko bolo super. Už teraz sa teším, keď budeme organizovať nejakú oslavu, keď ju určite oslovíme znova. Ďakujeme, Terka a Mirko. Ste skvelí!

svadobný pár

Mária & Bohdan

 

 

 

 

„From the very first phone call that I had with Terka I knew that I am talking to the right person. She was the most approachable and kind person I had spoken to in a while to start off with. She reassured me of her experience of organising international weddings, such as was ours, and that was one hell of a combination. She and her team have personally reviewed some of thr chosen venues for me and reported back with videos and photos, which was super helpful as I live abroad and I could not be there in person. The communication with Terka was smooth and she was like this perfect ‚bridge‘ between myself and all the vendors so I had really only one point of contact which was priceless. She’s always given me options/choice of vendors but would also given her professional advice speaking from her own experience, guiding me to make the best choice. So if you’re a bride or a groom planning to get married in Slovakia, I’d highly recommend taking on Terka and her team, as they speak English and will make everything so much more easier and perfect. All of our guests raved on about how smooth and flowy our wedding day was. Everyone was relaxed and at ease as I didn’t have to ‚summon‘ none of my family or friends with any tasks on the day. I would choose Terka and her team all over again, she is a great wedding organiser and a kind soul.“

svadobný pár

Diana & Jakub

 

 

 

 

„Veľmi seriózne jednanie, profesionálny prístup, svoj svadobný deň sme si vďaka šikovnému teamu užili naplno. Všetko perfektne pripravené, bez jedinej chybičky. Jedlo celý večer teplé, výborné, večera perfektná a obsluha s úsmevom na tvári splnila za celý deň všetko, čo nám na očiach videli. Kvetinová výzdoba na jedničku, krásne živé kvety a všetko podľa predstáv nevesty. Veľmi vkusné a príjemné. Naozaj odporúčam!!!“

svadobný pár

Eli & Michal

 

 

 

 

Terezka a jej tím nám pomohol uskutočniť svadbu našich snov. Od začiatku až do konca skvelý prístup, Terezka bola ochotná nám pomôcť a všetko prispôsobiť našim požiadavkám. Mala som ako – takú predstavu no konečnú víziu som nechala na nej a bolo to najlepšie rozhodnutie. Keď som vošla do sály, už v svadobný deň, bola som očarená ako dokázala z priemernej sály urobiť rozprávkovú. Dokonca sa jej podarilo zohnať aj kvietky, ktoré boli v tom ročnom období veľmi ťažko k dispozícií. Naozaj odporúčam všetkými desiatimi. Každý z hostí chválil výzdobu. Kiež by nám mohla chodiť dekorovať domov každú oslavu. Ešte raz Vám veľmi pekne za všetko ďakujeme a dúfame, že sa nám ešte podarí stretnúť sa s Vami. Takto to vyzerá, keď niekto robí naozaj to, čo ho baví.

svadobný pár

Zuzka & John

 

 

 

 

Terezka, z celého srdca veľmi pekne ĎAKUJEME za nádhernú výzdobu. Od kytice cez obrad, až po hostinu – všetko bolo skvelé a prepracované do posledných detailov. Je mi ľúto, že sme Vám nestihli osobne poďakovať, ale všetkým sa výzdoba veľmi páčila. Proste ste úžasná profesionálka, robíte to s láskou a je to na Vašej tvorbe vidieť. Ďakujeme ešte raz, že ste nám urobili náš deň D farebným a krásnym.

svadobný pár

Miška & Adam

 

 

 

 

Terezka, ešte raz Vám chceme zo srdca poďakovať za nádhernú svadbu. Ja som sa cítila ako v rozprávke – všetko bolo tak čarovné a krásne. Jedlo bolo neskutočne vynikajúce. Hostia boli v úžase a ohúrení. A ďakujem za Tvoj úžasný prístup, ktorý ma držal stále v klude. Si skvelá a Tvoj tím takisto. Ja sa ešte stále vznášam v oblakoch od šťastia.

svadobný pár

Lívia & Niki

 

 

 

 

Terezka, ďakujeme. Bola to dlhá cesta, dva roky príprav, ale všetko sme zvládli na jednotku. Ďakujem Ti za Tvoj prístup, za Tvoje rady, za Tvoju pomoc, za Tvoje vždy pozitívne myslenie a profesionalitu. Máme veľmi pozitívne ohlasy od hostí, jedlo všetkým chutilo, hudba bola perfektná – či už sláčikové kvarteto, DJ a saxofonista – naši hostia boli nadšení. Chválili miesto, jedlo, výzdobu, hudbu, koláče, tortu, vlastne všetko. Dokonca sa niektorí vyjadrili, že na lepšej svadbe neboli. Všetci, ktorí sa podieľali na našej svadbe, boli super. Ďakujeme aj Zuzke, že prekladala anglicky pre zahraničných hostí. Prosím, pozdrav ju od nás. Držíme Ti silno palce, aby sa Ti naďalej darilo, lebo viem, že to robíš srdcom.

svadobný pár

Patrícia & Tomáš

 

 

 

 

Od začiatku bola s Terezkou skvelá komunikácia, bola veľmi ochotná a najmä trpezlivá. Počas našej spolupráce som bola častokrát nerozhodná, vymýšľala som niečo iné, nové a Terezka vždy presne vedela na čo myslím a splnila mi to. Výzdoba bola viac ako nádherná a presne taká, akú som si vysnívala. Celý proces od výber po prípravy bol profesionálne zvládnutý a pomohol mi oveľa ľahšie zvládnuť svadobné prípravy a zmierniť stres. Bol vidieť úprimný záujem o to, aby náš veľký deň bol skutočne nádherný a aby boli splnené všetky naše priania. V budúcnosti, ak budeme opäť organizovať niečo podobné, s určitosťou sa obrátime na Terezkinu agentúru. Odporúčam všetkými desiatimi.

svadobný pár

Nina & Filip

 

 

 

 

Naša spolupráca s agentúrou Terezy Kližanovej prekonala všetky naše očakávania. Fantastické jednanie a príjemný ľudský prístup. Akékoľvek moje predstavy boli vypočuté a pretavené do reality.

svadobný pár

Michaela & Štefan

 

 

 

 

Ďakujeme za krásnu výzdobu, z ktorej boli všetci hostia unesení. Rovnako ďakujeme aj za super organizáciu a komunikáciu.

svadobný pár

Mirka & Valter

 

 

 

 

Výborná spolupráca, profesionálny a zároveň ľudský prístup. Výzdoba nášho obradu a svadobnej party predčila naše očakávania, žiadna z našich požiadaviek nebola problémom. Kvetinová výzdoba bola úžasná a svadobná kytica TOP.

svadobný pár

Bianka & Andrej

 

 

 

 

Pani Kližanová, sme tak neskutočne vďační, že sme si Vás vybrali. Keď sme svadbu plánovali, presne takto vyzerala v našich predstavách a Vy ste to dokázali do posledného detailu zrealizovať. Ďakujeme!

svadobný pár

Katka & Lacko

 

 

 

 

„Chceme sa veľmi pekne poďakovať za všetko, čo pre nás Vaša agentúra spravila. Úplne všetko nám splnili podľa našich predstáv. Non-stop k dispozícii, vždy v pohotovosti a 100%tný výsledok! Odporúčame všetkými desiatimi. Určite ich služby ešte využijeme. “

svadobný pár

Naty & Michal

 

 

 

 

„Veľká spokojnosť! Skvelá a rýchla komunikácia, výzdoba bola presne podľa našich predstáv. Určite odporúčame!“

svadobný pár

Silvia & Juraj

 

 

 

 

„Ďakujeme za všetko. Najmä vďaka Terezke bola naša svadba nezabudnuteľná, plná úžasného jedla, skvelého a usmiateho personálu a profesionálnych služieb. Veľmi si vážim komunikáciu a snahu vo všetkom vyhovieť. Nás deň bol jednoducho dokonalý.“

svadobný pár

Miška & Frederic

 

 

 

 

„Terezka nám pomohla zorganizovať veľkú medzinárodnú svadbu a úprimne, rozhodnutie pre ňu, ako svadobnú asistentku bolo to najlepšie, čo sme mohli urobiť. Terezka má vybudovanú sieť kontaktov a vedela nám odporučiť najkvalitnejšie služby za adekvátne ceny. Je profesionálna, ochotná a milá. Nič pre ňu nieje problém, všetko vybaví a zariadi s úsmevom. Mohla som sa na ňu úplne spoľahnúť. Všetky služby, ktoré nám sprostredkovala, či už to bola svadobná torta, webová stránka, kapela, DJ, moderovanie, kvarteto a mnohé iné boli na vysokej úrovni. 

V období svadobných príprav mi bola vždy k dispozícii, bola ochotná sa so mnou hocikedy stretnúť, absolvovala so mnou všetky dôležité svadobné stretnutia aby zaistila, že vo svadobný deň pôjde všetko tak ako má. Počas nášho svadobného víkendu bola jej pomoc nenahraditeľná. 

Vďaka nej som ja ako nevesta mohla úplne vypnúť a užívať si svoj veľký deň. Okrem samotnej svadby zorganizovala aj predsvadobnú večeru a nedeľný obed, postarala sa úplne o všetko a bola pripravená riešiť aj neštandartné situácie. 

Napríklad dvoch našich hostí, ktorým sa cestou na letisku stratila batožina, zobrala deň pred svadbou nakupovať. Sú to presne situácie ako táto, ktoré robia Terezkinu agentúru výnimočnou. Nikdy totiž neviete, čo sa pri plánovaní svadby vyskytne, ale pri Terezke si môžete byť istí, že pre Vás nájde riešenie. Terezka mala na starosti aj RSVP a bola k dispozícii aj našim hosťom, s ktorými vždy komunikovala (aj v angličtine) na veľmi vysokej úrovni a ochotne im pomáhala s plánovaním cesty na Slovensko. Od všetkých hostí sme na ňu počúvali samé pozitíva, za čo sme veľmi vďační. V skratke, služby tejto svadobnej agentúry vrelo odporúčame, pretože svoju prácu robia srdcom a naozaj úprimne im záleží na tom, aby vám splnili sen o rozprávkovej svadbe. Vďaka Terezke bola tá naša úplne dokonalá.“

svadobný pár

Zuzana & Jozef

 

 

 

 

,,Spolu s mojím manželom by sme sa chceli Terezke a jej tímu poďakovať za nádhernú výzdobu na našej svadbe. Nielen profesionálny prístup, ale aj skvelé rady k organizácii svadby dopomohli, aby bol náš deň nezabudnuteľný a my sme sa cítili výnimočne. Terezku vrelo odporúčam, a ešte raz ďakujem za jej flexibilitu, promptnú komunikáciu a veľmi dobré nápady.”