fbpx

Plánovanie svadby

 

 

 

 

Plánovanie svadby je nádherný, ale zároveň náročný proces, ktorý môže priniesť veľa radosti, ale aj stresu. Výber miesta, catering, oblečenie, dekorácia a mnoho ďalších detailov vyžaduje veľa času a pozornosti. Ak chcete mať svoju svadbu plánovanú profesionálne a s minimálnym stresom, sme tu pre vás. Sme presvedčení, že každá svadba by mala byť jedinečná a zodpovedať osobnosti a preferenciám novomanželov. Preto ponúkame širokú škálu možností a prispôsobujeme sa individuálnym potrebám každého klienta.

V našej službe ponúkame kompletné plánovanie svadby od začiatku až po koniec, s ohľadom na vaše individuálne požiadavky a preferencie. Pomôžeme vám s výberom miesta, cateringom, oblečením, kvetmi a dekoráciou, zabezpečíme koordináciu a plánovanie všetkých detailov a budeme s vami počas celého procesu plánovania. Ak hľadáte spoľahlivú a profesionálnu svadobnú agentúru, neváhajte nás kontaktovať. Radi vám pomôžeme s plánovaním vašej nezabudnuteľnej svadby.

naše výhody

Prečo si vybrať práve nás?

 

 

 

 

Šetríme Váš čas a Vaše peniaze

Zbavíme Vás stresu a preberieme zodpovednosť

Sme spoľahliví a nič nenechávame na náhodu

Ponúkame komplexné riešenie

Vytvoríme pre Vás event na mieru

„Oko pre krásu, zmysel pre detail a starostlivosť o svadobných hostí sú mojím záväzkom, aby ste si boli istí, že Váš deň „D“ presiahne Vaše očakávania a stane sa nezabudnuteľnou spomienkou pre Vás a Vaše rodiny. “